KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13442138
nr 1344 2138
Oidentifierad konstnär. Signerade, Landskap Dalsland. Olja på duk, 50x76 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:46:07
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)